Národné fórum produktivity

Prihláška

420,- EUR bez DPH

pri registrácii do 31.8.2023

450,- EUR bez DPH

pri registrácii od 1.9.2023

Pri účasti 3 a viac účastníkov z jedného podniku 5% zľava na každú vstupenku.

Plánujete sa zúčastniť Národného fóra produktivity 2023? Nechcete prehliadnuť aktualizácie informácií o tomto podujatí? Prosím, pošlite nám vaše kontaktné údaje a my vás budeme priebežne informovať.

Vložné na podujatie nezahŕňa ubytovanie pre účastníkov a je potrebné si ho rezervovať individuálne. Jednou z možností je ubytovanie priamo v Chateau Gbeľany, ktoré ponúka pre účastníkov NFP zľavu z ubytovania a garantovanú rezerváciu do 31.8.2023 (do obsadenia voľných izieb v počte 15).

Každý účastník sa môže v druhý deň podujatia (t. j. 6.10.2023) zúčastniť jednej aktivity v doobedných hodinách (D) a jednej aktivity v poobedných hodinách (P). Prosíme účastníkov, aby si v programe vybrali a do poznámky uviedli vybrané aktivity.

Zaslanie kontaktných informácií vás k ničomu nezaväzuje. My vám však účasť na NFP 2023 predbežne rezervujeme. V prípade naplnenia kapacít podujatia, budú uprednostnení tí so skorším termínom rezervácie.

CENA VSTUPENKY ZAHŔŇA:
  • celodenný vstup na konferenciu,
  • 2x občerstvenie,
  • obed,
  • vstup na večerný raut.

Ubytovanie a parkovanie nie je zahrnuté v cene.

UBYTOVANIE:

V prípade záujmu o ubytovanie sa môžu účastníci NFP 2022 individuálne ubytovať v hoteli Holiday Inn za zvýhodnenú cenu (jednolôžková izba 99,- Eur a dvojlôžková izba 109,- Eur).

PARKOVANIE:
Parkovanie pri Holiday Inn vonkajšie aj vnútorné za poplatok.

Viac informácií na
https://www.holidayinn-zilina.sk. 
Translate »